I. KOLO
Petr Brázda, Pozořice
Petr Haberzetl, Krupka
Radoslava Kozáková, Brno
Kamil Plecháček, Sezemice
Kateřina Pospíšilová, Lanškroun
Jitka Jašková, Bělkovice-Lašťany
Jaroslava Tůmová, Bílovice nad Svitavou
Vladimír Jehlička, Mikulovice
Jaroslav Krupka, Kolín
Jitka Nestrojilová, Jihlava
Roman Čermák, Telč
Karel Bečvář, Vlašim
Roman Ficnar, Beroun
Zdenka Kořínková, Prachatice
Vitalij Luhovsky, Kraslice
II. KOLO
Jitka Čurdová, Strakonice
Petr Kovanda, Janovice nad Úhlavou
Zdeňka Málová, Strakonice
Jakub Turjanica, Dolní Bělá
Kateřina Viktorová, Nepomuk
Denis Dofek, Brno
Jana Janečková, Domažlice
František Jíra, Blovice
Ondřej Kubal, Domažlice
Michaela Páralová, Nová Bystřice
Miroslav Černý, Nepomuk - Dvorec
Marek Vojtěch, Hořice
Radmila Špinová, Dobříš
Jiří Veselý, Opava
Otakar Nohel, Brno
III. KOLO
Rastislav Širila, Havířov-Živitice
Alois Novotný, Manětín
Karolína Bachmannová, Žlutice
Simona Prachařová, Benešov
Radim Hnilička, Bánov
Jitka Zemanová Stránská, Dobrovice
Jíra Vít, Blovice
Martin Jiřinec, Nové Mitrovice
Pavel Tichý, Janovice nad Úhlavou
Karla Mázdrová, Blatná
David Valenta, Praha
Jakub Souček, Nechanice
Ondřej Král, Herálec
Kateřina Chloupková, Proboštov
Petr Maňkoš, Kladno
IV. KOLO
Jiří Vančura, Volyně
Patrik Hovorka, Vykáň
Josef Janeček, Solnice
Veronika Hlavová, Blovice
Karel Bouše, Nepomuk
Lukáš Baumruk, Nepomuk
Jana Krýslová, Klatovy
Marcela Kovandová, Janovice nad Úhlavou
Markéta Hraničková, Klatovy
Tomáš Mrázek, Janovice nad Úhlavou
Iva Trpišovská, Přelouč
Petr Šenkýř, Kladno
Šilhová Hana, Lnáře
Jiří Smital, Kladky
Jaroslav Zelenka, Moravské Budějovice
V. KOLO
Anna Matoušková, Plzeň
Petr Štaif, Plzeň
Ivana Jírková, Rosice
Daniela Šmerdová, Brno
Karla Policarová, Třešť
Karin Hanzliková, Rychvald
František Viktora, Nepomuk
Jan Kůrka, Tymákov
Vladimíra Smolíková, Nemilkov
Anton Kovarovič, Klatovy
Jana Kovarovičová, Klatovy
Iveta Krejčí, Humpolec
Klára Bílková, Blatná
Lukáš Ouředník, Strakonice
Radek Remeš, Chrast u Chrudimi
VI. KOLO
Josef Kůžel, Plzeň
Pavel Lang, Starý Plzenec
Jolana Kozáková, Opava
Roman Trs, Šardice
Roman Vehovský, Bolatice
Veronika Stránská, Nýřany
Kateřina Vanžurová, Tábor
Andrea Nedorostová, Jindřichův Hradec
Alena Škardová, Blovice
Martina Králová, Blšany
Jana Hulcová, Klatovy
Václav Kocum, Vrhaveč
Pavel Votava, Nepomuk
Pavel Krýsl, Klatovy
Lenka Šimečková, Blatná
VII. KOLO
Miroslav Valenta, Kutná Hora - Kaňk
Miloslav Pok, Dobřany
Kamila Eretová, Manětín
Jiřina Metzková, Klatovy
Jaroslav Mainz, Česká Kubice
Jaroslava Jandová, Janovice nad Úhlavou
Michal Petr, Plzeň-Křimice
Mia Berková, Prokopov
Veronika Vacková, Ledeč nad Sázavou
Kateřina Jelenová, Líbeznice
Martin Charvát, Žatec
Vladimíra Kramerová, Bobnice
Petr Musil, Brno
Eva Strnádková, Opava
Jan Kosák, Paskov
VIII. KOLO
Michaela Fišerová, Hradec Králové
Jiri Smaus, Liten
Jitka Kohoutová, Světlá nad Sázavou
Lenka Pavlovičová, Světlá nad Sázavou
Jan Květoň, Kralovice
Miloš Květoň, Kralovice
Petra Kovaříková, Nepomuk
Kateřina Kopelentová, Sušice
Hana Hasenkopfová, Tužice
Viktor Nauš, Sušice
Flore Turda, Domažlice
Jindřich Kříž, Lodhéřov
Monika Baboučkova, Jindřichův Hradec
Jaroslava Černá, Pacov
Kamila Michálková, Cetoraz
IX. KOLO
Petr Senáši, Plzeň
Ladislav Zelinka, Neveklov
Jindřich Vyskočil, Dubňany
Aleš Skalina, Brno
Tomáš Hill, Jindřichův Hradec
Josef Škubal, Nezvěstice
Hana Škubalová, Nezvěstice
Hana Petrová, Plzeň
Ivana Kotyková, Klatovy
Lenka Petrolínová, Kolinec
Patrik Hloušek, Dřenice
Miroslav Šilha, Blatná
Jiří Krotký, Vyšší Brod
Jakub Liška, Havlíčkův Brod
Jiří Kubů, České Budějovice
X. KOLO
Tomáš Šoupal, Plzeň
Petra Hráchová, Spalené Poříčí
Jaromíra Trubková, Ždírec
Jitka Sudová, Plánice
Pavlína Ouřadová, Domažlice
Šárka Mondlová, Prachatice
Martin Hůrka, Prachatice
Jan Prüher, České Budějovice
Radek Mareček, Hůry
Filip Krejčí, Humpolec
Jan Sedláček, Třeboň
Jiří Roth, Bavorov
Monika Vačlenová, Hradec Kralové
Vladimír Ševčík, Šardice
Tomáš Mroček, Nový Jičín
XI. KOLO
Pavla Šolcová, Hradec Králové
Lenka Benešová, Havlíčkův Brod
Petr Žejdlík, Svratouch
Eva Kynclová, Skuteč
Radek Štancl, Hořice
Tomáš Janča, Miletín
Petr Kohout, Dolní Město
Adam Gočaltovský, Plzeň
Kateřina Faustusová, Vysoká u Příbramě
Nikola Faustusová, Praha
Romana Šabatová, Blovice
David Faustus, Příbram
Jaroslava Svozilová, Nová Bystřice
Veronika Pelikánová, Nová Bystřice
Miroslav Vaněk, Lišov
XII. KOLO
Dejan Milinkovic, Velké Popovice
Jan Brňa, Hroznová Lhota
Miloslav Škarda, Plzeň
Roman Procházka, Plzeň
Václav Zdeněk, Sušice
Dan Laubendorf, Horní Slavkov
Podařilová Květa, Nová Bystřice
Lucie Tomanová, Nová Bystřice
Jan Strouhal, Nová Včelnice
Petr Švanda, Krouna
Jana Švandová, Krouna
Vladimír Mrštný, Skuhrov nad Bělou
Jakub Švec, Praha 3
Jitka Zderčíková, Strání
Petr Pluháček, Domaželice